MÖBLER / Skåp & hyllor / Reseskrivschatull 7574363

nr 757 4363

Reseskrivschatull

längd: 39

Kondition: slitage, skador, saknar nyckel

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 maj 2012
kl 17:56:06